Aktualnosci Aktualnosci Partnerstwo Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) Publikacje Multimedia Zrealizowane projekty Kontakt
SZUKAJ W SERWISIE
Szukaj


UP


UP


UP

Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2010


Wybór operacji małe projekty

Wersja do druku Wersja do pobrania


Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska   Zarząd LGD informuje, że w dniu 9 czerwca 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady dokonujące wyboru operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi,  tzw. małych projektów

Poniżej lista rankingowa wybranych operacji i lista operacji, które nie zostały wybrane dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów oraz lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.

 

 

      Stowarzyszenie

 Lokalna Grupa Działania

 Gościnna Wielkopolska

 ul. Powstańców Wlkp. 43

         63-830 Pępowo

                                                                                                           Pępowo, 09.06.2010 r.

 

LISTA  WYBRANYCH  OPERACJI

w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania

Gościnna Wielkopolska

Działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju

dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,

ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów

 

Lp.

Nazwa Wnioskodawcy

Tytuł operacji

Lokalizacja operacji

 

 

Numer identyfikacyjny

Wnioskodawcy

 

NIP Wnioskodawcy

Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD

Liczba uzyska nych punktów

 

Kwota

w ramach

LSR

1

Gmina Krobia

Wytyczenie i oznakowanie Biskupiańskiego Szlaku Turystycznego na obszarze LGD Gościnna Wielkopolska oraz jego promocja podczas

I Złazu Wielkopolskich Włóczykijów

Krobia, Domachowo, Stara Krobia, Sułkowice, Bukownica, Posadowo, Potarzyca, Żychlewo, Chumiętki, Wymysłowo, Grabinowo

(Obszar LSR)

063125101

6961749038

GW-MP2/15/10

21

19 782,00

2

Stowarzyszenie "CENTRUM ROZWOJU GMINY KOŚCIAN"

Bliskie a nieznane. . . coraz bliżej

Spytkówki, Racot, Turew

(Obszar LSR)

063752053

6981807193

GW-MP2/19/10

19

25 000,00

3

Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot

Biegaj z nami na olimpijskim szlaku - Racot 2011

Racot

(Obszar LSR)

063752836

6981011755

GW-MP2/05/10

18

19 900,00

4

Fundacja „Gościnna Wielkopolska”

Pielgrzymowanie na drodze świętego Jakuba 2011

Lubiń, Błażejewo

(Obszar LSR)

063752784

6961783058

GW-MP2/10/10

16

16 000,00

5

Bractwo Kurkowe

w Dolsku

Turniej strzelecki o Złotą Szablę LGD Gościnna Wielkopolska

Dolsk

(Obszar LSR)

063743724

7851612563

GW-MP2/09/10

14

18 659,00

6

Jurdeczka Małgorzata

Podniesienie jakości usług gospodarstwa agroturystycznego

i atrakcyjności działalności dzięki zakupowi sprzętu

i organizację imprezy kulturalno - sportowej

Sowy

(Obszar LSR)

053460293

6991242025

GW-MP2/03/10

13

17 290,00

7

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury

Konkurs plastyczny pt. "Krajobraz Gościnnej Wielkopolski - pejzaż, kultura, architektura, tradycje"

Jutrosin

(Obszar LSR)

063237474

6991859777

GW-MP2/04/10

10

20 000,00

8

Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot

Muzeum pamiątek olimpijskich w Racocie

Racot

(Obszar LSR)

063752836

6981011755

GW-MP2/06/10

10

11 200,00

9

Towarzystwo Miłośników Ziemi Jutrosińskiej

Zeszyty Historyczne część I Powstańcy Wielkopolscy Ziemi Jutrosińskiej

1918-1919

Jutrosin

(Obszar LSR)

064203953

6991849187

GW-MP2/08/10

9

25 000,00

10

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera

Śladami Józefa Zeidlera, wspaniałego kompozytora - młodzi adepci Świętogórskiej Orkiestry Dętej

Głogówko - Święta Góra

(Obszar LSR)

064197382

6961779878

GW-MP2/07/10

8

21 350,00

11

Towarzystwo Edukacyjno - Kulturalne Ziemi Pępowskiej

Bieg katyński

Pępowo

(Obszar LSR)

064234300

6961758020

GW-MP2/12/10

8

9 800,00

12

Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna

w Pakosławiu

Sprawny i wyszkolony strażak gwarancją bezpieczeństwa turystów, rekreantów

i mieszkańców w Gminie Pakosław

Pakosław

(Obszar LSR)

064198173

6991835274

GW-MP2/14/10

8

19 460,00

13

Fundacja MIEJSCE MOJE

Dziedzictwo kulturowe szansą na rozwój

(Obszar LSR)

064084836

6961827867

GW-MP2/02/10

7

24 222,52

14

KLUB JEŹDZIECKI "MERKURY" DALESZYN PRZY STADNINIE KONI STRÓŻYŃSKI

W DALESZYNIE

Zorganizowanie dwudniowych zawodów konnych połączonych

 z wystawą zabytkowych sprzętów

i urządzeń rolniczych

Podrzecze

(Obszar LSR)

064238740

6961710409

GW-MP2/20/10

7

17 500,00

15

Centrum Rozwoju Gminy Pępowo

Lokalny Inkubator Aktywności Społecznej

w Pępowie

Pępowo

 (Obszar LSR)

063751906

6961396367

GW-MP2/11/10

6

16 000,00

  Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.

  Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.

 

 Henryk Bartoszewski            

……………………..

  Przewodniczący Rady

 

 

 

LISTA  OPERACJI,  KTÓTRE  NIE  ZOSTAŁY  WYBRANE

w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania

Gościnna Wielkopolska

Działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju

dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,

ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów

 

Lp.

Nazwa Wnioskodawcy

Tytuł operacji

Lokalizacja operacji

 

 

Numer identyfikacyjny

Wnioskodawcy

 

NIP Wnioskodawcy

Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD

Liczba uzyska nych punktów

 

Kwota

w ramach

LSR

1

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Wojsk II Rzeczpospolitej Polskiej Odwach

IV Zlot grup rekonstrukcyjnych i historycznych pojazdów wojskowych "Strefa militarna 2011"

Podrzecze, Gm. Piaski

 (Obszar LSR)

 

063752061

7822428822

GW-MP2/13/10

5

0,00

2

Kuźmiński Andrzej

Publikacja przewodnika turystycznego "KUCHNIA

W STRZEMIONACH"

 

Łagowo

(Obszar LSR)

 

063751606

6971039982

GW-MP2/16/10

5

0,00

3

Media Projekt                   Film Reklama Promocja     

Dariusz Wujek

Wideokronika Gościnnej Wielkopolski

 

(Obszar LSR)

 

064084966

6961089642

GW-MP2/01/10

-

0,00

4

Fundacja Ziemi Krobskiej  im. prof. Rajmunda Teofila Hałasa

Fabryka Mebli – remont

i wyposażenie na cele muzealne

Krobia

 (Obszar LSR)

 

063748900

6961847255

GW-MP2/17/10

-

0,00

5

Stowarzyszenie Edukacyjne MCA

Muzyka na szlakach tradycji - Lubiń 2010

Lubiń

 (Obszar LSR)

064236733

7781383234

GW-MP2/18/10

-

0,00

Operacje, które nie zostały wybrane uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.

Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.

Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.

 

Henryk Bartoszewski           

……………………..

  Przewodniczący Rady

 

 

Lista członków Rady

Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”

uczestniczących w posiedzeniu dokonującym wyboru operacji,

które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,

ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi,  tzw. małych projektów

09.06.2010 r.  Pępowo

 (W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).

 

 1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady

 2. Paweł Buksalewicz   (Gmina Krzywiń )

 3. Sebastian Czwojda (Gmina Krobia)

 4. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)

 5. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)

 6. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)

 7. Henryk Litka (Gmina Dolsk)

 8. Zenon Norman (Gmina Piaski)

 9. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)

10. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)

11. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)

12. Małgorzata Jurdeczka  (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)

13. Krzysztof Szczepaniak („STER-GAZ” Wytwarzanie Urządzeń Kotłowych Andrzej i Krzysztof Szczepaniak spółka jawna)

14. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)

15. Mariusz Duda ("LZS Krobianka Krobia" w Krobi)

16. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)

17. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu)

18. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)

19. Krzysztof Fekecz

20. Barbara Gościniak

21. Grażyna Kuźmińska

22. Emilia Kuźnia

23. Roman Podgórski



Projekty współpracy

Ikonka
Podróże z Panem Tadeuszem
http://www.youtube.com/embed/TRp8mRZemzw?controls=2&showinfo=0&rel=0&vq=medium
http://www.prow.umww.pl/
http://www.minrol.gov.pl/
http://www.faow.org.pl
http://www.arimr.gov.pl/
http://www.minrol.gov.pl/DesktopDefault.aspx?TabOrgId=1733&LangId=0
http://goscinnawielkopolska.pl/strona1/
Mapa