Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2010
Wybór operacji małe projekty |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 9 czerwca 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady dokonujące wyboru operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów
Poniżej lista rankingowa wybranych operacji i lista operacji, które nie zostały wybrane dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów oraz lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 09.06.2010 r.
LISTA WYBRANYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania
Gościnna Wielkopolska
Działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju
dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,
ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Lokalizacja operacji
|
Numer identyfikacyjny Wnioskodawcy |
NIP Wnioskodawcy |
Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD |
Liczba uzyska nych punktów |
Kwota w ramach LSR |
1 |
Gmina Krobia |
Wytyczenie i oznakowanie Biskupiańskiego Szlaku Turystycznego na obszarze LGD Gościnna Wielkopolska oraz jego promocja podczas I Złazu Wielkopolskich Włóczykijów |
Krobia, Domachowo, Stara Krobia, Sułkowice, Bukownica, Posadowo, Potarzyca, Żychlewo, Chumiętki, Wymysłowo, Grabinowo (Obszar LSR) |
063125101 |
6961749038 |
GW-MP2/15/10 |
21 |
19 782,00 |
2 |
Stowarzyszenie "CENTRUM ROZWOJU GMINY KOŚCIAN" |
Bliskie a nieznane. . . coraz bliżej |
Spytkówki, Racot, Turew (Obszar LSR) |
063752053 |
6981807193 |
GW-MP2/19/10 |
19 |
25 000,00 |
3 |
Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot |
Biegaj z nami na olimpijskim szlaku - Racot 2011 |
Racot (Obszar LSR) |
063752836 |
6981011755 |
GW-MP2/05/10 |
18 |
19 900,00 |
4 |
Fundacja „Gościnna Wielkopolska” |
Pielgrzymowanie na drodze świętego Jakuba 2011 |
Lubiń, Błażejewo (Obszar LSR) |
063752784 |
6961783058 |
GW-MP2/10/10 |
16 |
16 000,00 |
5 |
Bractwo Kurkowe w Dolsku |
Turniej strzelecki o Złotą Szablę LGD Gościnna Wielkopolska |
Dolsk (Obszar LSR) |
063743724 |
7851612563 |
GW-MP2/09/10 |
14 |
18 659,00 |
6 |
Jurdeczka Małgorzata |
Podniesienie jakości usług gospodarstwa agroturystycznego i atrakcyjności działalności dzięki zakupowi sprzętu i organizację imprezy kulturalno - sportowej |
Sowy (Obszar LSR) |
053460293 |
6991242025 |
GW-MP2/03/10 |
13 |
17 290,00 |
7 |
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury |
Konkurs plastyczny pt. "Krajobraz Gościnnej Wielkopolski - pejzaż, kultura, architektura, tradycje" |
Jutrosin (Obszar LSR) |
063237474 |
6991859777 |
GW-MP2/04/10 |
10 |
20 000,00 |
8 |
Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" Racot |
Muzeum pamiątek olimpijskich w Racocie |
Racot (Obszar LSR) |
063752836 |
6981011755 |
GW-MP2/06/10 |
10 |
11 200,00 |
9 |
Towarzystwo Miłośników Ziemi Jutrosińskiej |
Zeszyty Historyczne część I Powstańcy Wielkopolscy Ziemi Jutrosińskiej 1918-1919 |
Jutrosin (Obszar LSR) |
064203953 |
6991849187 |
GW-MP2/08/10 |
9 |
25 000,00 |
10 |
Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera |
Śladami Józefa Zeidlera, wspaniałego kompozytora - młodzi adepci Świętogórskiej Orkiestry Dętej |
Głogówko - Święta Góra (Obszar LSR) |
064197382 |
6961779878 |
GW-MP2/07/10 |
8 |
21 350,00 |
11 |
Towarzystwo Edukacyjno - Kulturalne Ziemi Pępowskiej |
Bieg katyński |
Pępowo (Obszar LSR) |
064234300 |
6961758020 |
GW-MP2/12/10 |
8 |
9 800,00 |
12 |
Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Pakosławiu |
Sprawny i wyszkolony strażak gwarancją bezpieczeństwa turystów, rekreantów i mieszkańców w Gminie Pakosław |
Pakosław (Obszar LSR) |
064198173 |
6991835274 |
GW-MP2/14/10 |
8 |
19 460,00 |
13 |
Fundacja MIEJSCE MOJE |
Dziedzictwo kulturowe szansą na rozwój |
(Obszar LSR) |
064084836 |
6961827867 |
GW-MP2/02/10 |
7 |
24 222,52 |
14 |
KLUB JEŹDZIECKI "MERKURY" DALESZYN PRZY STADNINIE KONI STRÓŻYŃSKI W DALESZYNIE |
Zorganizowanie dwudniowych zawodów konnych połączonych z wystawą zabytkowych sprzętów i urządzeń rolniczych |
Podrzecze (Obszar LSR) |
064238740 |
6961710409 |
GW-MP2/20/10 |
7 |
17 500,00 |
15 |
Centrum Rozwoju Gminy Pępowo |
Lokalny Inkubator Aktywności Społecznej w Pępowie |
Pępowo (Obszar LSR) |
063751906 |
6961396367 |
GW-MP2/11/10 |
6 |
16 000,00 |
Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Henryk Bartoszewski
……………………..
Przewodniczący Rady
LISTA OPERACJI, KTÓTRE NIE ZOSTAŁY WYBRANE
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania
Gościnna Wielkopolska
Działanie 4.1/413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju
dla operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,
ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Lokalizacja operacji
|
Numer identyfikacyjny Wnioskodawcy |
NIP Wnioskodawcy |
Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD |
Liczba uzyska nych punktów |
Kwota w ramach LSR |
1 |
Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Wojsk II Rzeczpospolitej Polskiej Odwach |
IV Zlot grup rekonstrukcyjnych i historycznych pojazdów wojskowych "Strefa militarna 2011" |
Podrzecze, Gm. Piaski (Obszar LSR)
|
063752061 |
7822428822 |
GW-MP2/13/10 |
5 |
0,00 |
2 |
Kuźmiński Andrzej |
Publikacja przewodnika turystycznego "KUCHNIA W STRZEMIONACH" |
Łagowo (Obszar LSR)
|
063751606 |
6971039982 |
GW-MP2/16/10 |
5 |
0,00 |
3 |
Media Projekt Film Reklama Promocja Dariusz Wujek |
Wideokronika Gościnnej Wielkopolski |
(Obszar LSR)
|
064084966 |
6961089642 |
GW-MP2/01/10 |
- |
0,00 |
4 |
Fundacja Ziemi Krobskiej im. prof. Rajmunda Teofila Hałasa |
Fabryka Mebli – remont i wyposażenie na cele muzealne |
Krobia (Obszar LSR)
|
063748900 |
6961847255 |
GW-MP2/17/10 |
- |
0,00 |
5 |
Stowarzyszenie Edukacyjne MCA |
Muzyka na szlakach tradycji - Lubiń 2010 |
Lubiń (Obszar LSR) |
064236733 |
7781383234 |
GW-MP2/18/10 |
- |
0,00 |
Operacje, które nie zostały wybrane uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.
Henryk Bartoszewski
……………………..
Przewodniczący Rady
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu dokonującym wyboru operacji,
które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach Osi 3,
ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, tzw. małych projektów
09.06.2010 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń )
3. Sebastian Czwojda (Gmina Krobia)
4. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)
5. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
6. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)
7. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
8. Zenon Norman (Gmina Piaski)
9. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
10. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
11. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
12. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)
13. Krzysztof Szczepaniak („STER-GAZ” Wytwarzanie Urządzeń Kotłowych Andrzej i Krzysztof Szczepaniak spółka jawna)
14. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
15. Mariusz Duda ("LZS Krobianka Krobia" w Krobi)
16. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)
17. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu)
18. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
19. Krzysztof Fekecz
20. Barbara Gościniak
21. Grażyna Kuźmińska
22. Emilia Kuźnia
23. Roman Podgórski