Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2010
Ocena operacji różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 13 kwietnia 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady oceniające operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej".
Poniżej lista rankingowa ocenionych operacji i lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 13.04.2010 r.
LISTA OCENIONYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju
Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska
Lp. Nazwa Wnioskodawcy Tytuł operacji Liczba uzyskanych punktów lub brak zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju 1 Emila Kuźnia Rozwój działalności agroturystycznej poprzez podniesienie jakości obiektu i wyposażenia 15 2 Beata Walkowiak Uprawa, kiszenie szparaga i jego promocja w gospodarstwie agroturystycznym 11 3 Katarzyna Marciniak Adaptacja pomieszczeń gospodarczych na kwaterę agroturystyczną 11 Operacje poza limitem środków w ramach naboru - - - -
Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.
Henryk Bartoszewski
………………………………
podpis Przewodniczącego Rady
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu oceniającym operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej"
13.04.2010 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń)
3. Sebastian Czwojda (Gmina Krobia)
4. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)
5. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
6. Zenon Norman (Gmina Piaski)
7. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
8. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
9. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
10. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)
11. Urszula Nowacka (Gospodarstwo Agroturystyczne „BAJKA” Urszula Nowacka)
12. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski)
13. Krzysztof Szczepaniak
14. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
15. Mariusz Duda ("LZS Krobianka Krobia" w Krobi)
16. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu)
17. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
18. Krzysztof Fekecz
19. Barbara Gościniak
20. Grażyna Kuźmińska
21. Emilia Kuźnia
22. Gerard Misiaczyk
23. Roman Podgórski