Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2010
Ocena operacji odnowa i rozwój wsi |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 12 marca 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady oceniające operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.
Poniżej lista rankingowa ocenionych operacji i lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 12.03.2010 r.
LISTA OCENIONYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju
Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Liczba uzyskanych punktów lub brak zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju |
1 |
Gmina Kościan |
Gościniec Choryń – miejsce wypoczynku i rekreacji na bazie świetlicy wiejskiej i jej otoczenia |
26 |
2 |
Gmina Kobylin |
Budowa przepustu przez rzekę na trasie szlaku konnego „WIELKOPOLSKA PODKOWA” w miejscowości Stary Kobylin |
24 |
3 |
Gmina Krzywiń |
Budowa Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Krzywiniu |
19 |
4 |
Gmina Krobia |
Adaptacja domu strażaka w Pudliszkach w celu utworzenia lokalnego centrum aktywności społecznej i integracji mieszkańców |
15 |
Operacje poza limitem środków w ramach naboru |
|||
- |
- |
- |
- |
Operacje na liście uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny
spełniania kryteriów wyboru.
Operacje o tej samej liczbie punktów uporządkowane są według daty i godziny wpływu wniosku.
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna
Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.
Henryk Bartoszewski
……………………..
Przewodniczący Rady
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu oceniającym operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”
12.03.2010 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń)
3. Kazimierz Chudy (Gmina Pakosław ) – Zastępca Przewodniczącego Rady
4. Sebastian Czwojda (Gmina Krobia)
5. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)
6. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
7. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)
8. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
9. Zenon Norman (Gmina Piaski)
10. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
11. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
12. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
13. Zdzisław Gidaszewski (Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe "JUNA-TRANS" Sp. z o.o.)
14. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" - Małgorzata Jurdeczka) 15. Urszula Nowacka (Gospodarstwo Agroturystyczne "BAJKA" Urszula Nowcka) 16. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski) 17. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu) 18. Mariusz Duda ("LZS Krobianka Krobia" w Krobi) 19. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie) 20. Andrzej Konieczny (Stowarzyszenie "DZIECKO" w Gostyniu) 21. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku
22. Grażyna Kuźmińska
23. Emilia Kuźnia
24. Gerard Misiaczyk
25. Roman Podgórski
26. Piotr Poprawa