Strona główna / Menu główne / Wyniki naborów 2012
Ocena operacji tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw |
Zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska Zarząd LGD informuje, że w dniu 12 kwietnia 2012 r. odbyło się posiedzenie Rady oceniające operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”.
Poniżej lista rankingowa ocenionych operacji i lista członków Rady uczestniczących w posiedzeniu.
Stowarzyszenie
Lokalna Grupa Działania
Gościnna Wielkopolska
ul. Powstańców Wlkp. 43
63-830 Pępowo
Pępowo, 12.04.2012 r.
LISTA OCENIONYCH OPERACJI
w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska
operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy
w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”
Lp. |
Nazwa Wnioskodawcy |
Tytuł operacji |
Indywidualne oznaczenie sprawy nadane wnioskowi przez LGD |
Wnioskowana kwota pomocy |
Liczba uzyskanych punktów lub brak zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju |
1 |
Sławomir Nogała |
Budynek o funkcji gastronomicznej |
GW-M3/03/12 |
240 490,50 |
14 |
2 |
Paweł Maciejewski |
Modernizacja budynku restauracji i miejsc noclegowych wraz z utwardzeniem wjazdu i zaplecza kostką brukową oraz zakupem wyposażenia |
GW-M3/08/12 |
300 000,00 |
13 |
3 |
Marek Pinkowski |
Zwiększenie konkurencyjności ośrodka hotelowo-gastronomicznego Soplicowo poprzez doposażenie nowych pokoi i restauracji oraz zakup środka transportu |
GW-M3/04/12 |
150 000,00 |
12 |
4 |
Marta Beba |
Adaptacja budynków gospodarczych na cele rekreacji konnej i hipoterapii |
GW-M3/07/12 |
183 773,50 |
9 |
5 |
Stefania Bzdęga |
Adaptacja budynku mieszkalnego wraz z rozbudową na kwatery |
GW-M3/06/12 |
200 000,00 |
8 |
6 |
Tomasz Kaczor |
Agroturystyka Żelazno - między rowerem a drezyną |
GW-M3/05/12 |
30 000,00 |
7 |
7 |
Zdzisław Krysiak |
Wzrost dochodu z podejmowanej działalności gospodarczej oraz poziomu zatrudnienia poprzez świadczenie usług turystycznych |
GW-M3/01/12 |
268 038,00 |
brak zgodności z LSR |
8 |
Banderas TSL Łukasz Lewandowski |
Zakup samochodu dostawczego celem podniesienia konkurencyjności firmy transportowej |
GW-M3/02/12 |
70 284,52 |
brak zgodności z LSR |
Operacje zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według malejącej liczby punktów uzyskanych w ramach oceny spełniania kryteriów wyboru.
Operacje niezgodne z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Gościnna Wielkopolska uporządkowane są według kolejności rozpatrywania.
Przewodniczący Rady
Henryk Bartoszewski
Lista członków Rady
Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska”
uczestniczących w posiedzeniu oceniającym operacje,
które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”
12.04.2012 r. Pępowo
(W nawiasach nazwa członka Stowarzyszenia, którego reprezentuje członek Rady - jeżeli dotyczy).
1. Henryk Bartoszewski (Gmina Kościan) – Przewodniczący Rady
2. Paweł Buksalewicz (Gmina Krzywiń)
3. Kazimierz Chudy (Gmina Pakosław ) – Zastępca Przewodniczącego Rady
4. Bernard Jasiński (Gmina Kobylin)
5. Zbigniew Koszarek (Gmina Jutrosin)
6. Stanisław Krysicki (Gmina Pępowo)
7. Henryk Litka (Gmina Dolsk)
8. Karol Skrzypczak (Gmina Miejska Górka)
9. Dorota Lew – Pilarska (Gmina Czempiń)
10. Krystyna Konieczna (Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jutrosinie)
11. Daria Rosiak (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Dolsk)
12. Zdzisław Gidaszewski (Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe "JUNA-TRANS" Sp. z o.o.)
13. Małgorzata Jurdeczka (Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Zalewem" – Małgorzata Jurdeczka)
14. Mieczysław Nowacki (Gospodarstwo Agroturystyczne „BAJKA” Urszula Nowacka)
15. Marek Pinkowski (SOPLICOWO FILMOWE Marek Pinkowski)
16. Maria Cichocka (PHU „CEGUM” Ogumienie – Akcesoria – Usługi Cichocka Maria)
17. Maria Burak (Stowarzyszenie Kwaterodawców Wiejskich "Gospodarstwa Gościnne" w Pakosławiu)
18. Mirosław Duda (Szkolny Klub Sportowy "JANTAR" w Racocie)
19. Witold Opielewicz (Uczniowski Klub Sportowy "Kusy" w Dolsku)
20. Damian Braszak (Czempińskie Towarzystwo Śpiewacze „HARFA”)
21. Barbara Gościniak
22. Artur Jarus
23. Grażyna Kuźmińska
24. Emilia Kuźnia
25. Piotr Poprawa